07 грудня 2021

Відбулася всеукраїнська онлайн-нарада з актуальних питань діяльності районних рад

Вівторок, 20 квітня 2021, 15:52

Сьогодні, 20 квітня, відбулася чергова всеукраїнська онлайн-нарада з актуальних питань діяльності районних рад, за участі їхніх керівників. У заході, який організував Секретаріат Української асоціації районних та обласних рад (УАРОР), також узяв участь заступник керуючого справами обласної ради Володимир Гнатківський.

Учасники заходу обговорили поточну роботу УАРОР щодо відстоювання інтересів органів місцевого самоврядування субрегіонального рівня та пов’язаний з цим нормотворчий процес.

На нараді було обговорено низку проблемних питань у діяльності районних рад, які виникли у ході децентралізації, та вирішення яких потребує внесення відповідних змін у законодавство.

Експерти Асоціації зазначають, що отримують кореспонденцію із регіонів, де вказані факти, які констатують – із ліквідацією районних рад втрачається багато важливих послуг для населення. Завдяки такій налагодженій комунікації фахівцями УАРОР напрацьовано низку позиційних документів, щодо врегулювання проблемних питань районних рад та подальшого розвитку децентралізації, які скеровано до вищих органів влади.

Наступна робоча онлайн-нарада буде присвячена обговоренню результатів пропозицій Асоціації до нової редакції Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».