19 лютого 2020

Відбулось пленарне засідання сесії Ужгородської районної ради

вівторок, 28 липня 2015, 16:11

Активно, конструктивно та по діловому пройшло чергове пленарне засідання вісімнадцятої сесії районної ради, що  відбулася 24 липня 2015 року. Проводив засідання Михайло Фединець, голова ради.

Загалом депутати розглянули  15 питань порядку денного, серед яких – про передачу очисних споруд у власність Часлівецькій сільській раді, про передачу коштів на здійснення видатків місцевого бюджету на 2016 рік, про внесення змін до рішень районної ради, затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, затвердження статутів дитячих шкіл мистецтв та інш.

Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік інформувала Ольга Ящищак, начальник фінансового управління РДА. Зокрема, обсяг доходів районного бюджету на 2015 рік збільшено на суму 2 442,9 тис.грн., на цю ж суму збільшено обсяг видатків. Затверджено зміни бюджетних призначень на 2015 рік між головними розпорядниками районного бюджету в межах одного головного розпорядника бюджетних коштів, зміни до переліку регіональних програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів районного бюджету у 2015 році, зміни до показників міжбюджетних трансфертів між районним бюджетом та низовими бюджетами району.

В зв”язку з величезною шкодою, яку наніс буревій 23 липня ц.р. на території Соловківської сільської ради, було внесено зміни до районної програми з надзвичайних ситуацій.

Серед іншого, депутати заслухали інформацію про стан доріг у районі, з якою виступив  Станіслав Матвієнко, завідувач сектору інфраструктури райдержадміністрації.

За пропозицією голови постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації Івана Палка до порядку денного наступного пленарного засідання сесії буде включено звіт про роботу комунальних підприємств районної ради.

   Наразі по всіх питаннях було прийнято відповідні рішення.

Наприкінці засідання перед депутатським корпусом та селищним, сільськими головами виступив військовий комісар Ужгородського ОМВК Микола Журавльов.

 Організаційний відділ
Ужгородської районної ради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору