07 грудня 2021

Відбулося засідання аудитгрупи з аналізу управління комунальними підприємствами облради

Вівторок, 17 серпня 2021, 10:55

У Закарпатській обласній раді відбулося друге засідання нещодавно створеної робочої групи з аудиту ефективності управління комунальних підприємств (суб’єктів) господарювання, установ, закладів, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст області.

Перше засідання групи викликало неабиякий інтерес серед депутатського корпусу та громадськості, відтак було вирішено його розширити і розділити на відповідні напрямки, які б займалися аналізом комунальних підприємств за певними профілями.

Зокрема, вирішено створити 6 галузевих напрямків, за які відповідатимуть  депутати, котрі мають досвід роботи у тій чи іншій сфері: з аудиту комунальних підприємств облради освітнього напрямку, з аудиту КП соціального захисту населення,  з аудиту закладів охорони здоров’я облради, з аудиту комунальних закладів ради культурного напрямку, з аудиту КП облради спортивного та молодіжного спрямування та з аудиту підприємств всіх решти напрямків.

Голова робочої групи — Олексій Петров, заступник — Василь Іванчо.

Для роботи всіх напрямків групи планується залучати й експертів та фахівців відповідних структурних підрозділів Закарпатської облдержадміністрації.

«Завдання робочої групи в цілому — підвищити ефективність усіх близько 140 діючих комунальних підприємств Закарпатської обласної ради. Зокрема — через підвищення ефективності послуг, які вони надають. Для цього робоча група має проаналізувати, чи те або інше підприємство не дублює функції іншого КП облради, чи повною мірою надає усі можливі послуги та куди і скільки сплачує податків. Створюючи цю аудитгрупу, ми переслідували мету не закривати комунальні підприємства, а зробити їх конкурентоспроможними і максимально корисними для громади Закарпаття», — прокоментував засідання в.п. голови облради Василь Іванчо.

Пресслужба Закарпатської облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору