Відбулося засідання наглядової ради комунального підприємства обласної ради АРР “Закарпаття”

У ході зустрічі йшлося про оновлення чинного статуту організації, про фінансово-господарську діяльність АРР «Закарпаття” протягом 2021-2022 років та — взаємодію АРР із наглядовою радою.

Керівник Агенства Володимир Феськов, зокрема, розповів про використання коштів державного та місцевого бюджетів, специфіку роботи АРР в умовах війни, зокрема – збір та розповсюдження гуманітарної допомоги, збір інформації про внутрішньо переміщених осіб, реалізація міжнародних проєктів тощо.

Засідання відбулося за участю депутатів Закарпатської обласної ради Йосипа Борто, Михайла Кіша, Марії Сігетій, Миколи Сличка, виконувача повноважень голови облради Андрія Шекети та Федора Шандора, котрий доєднався до дискусії в режимі онлайн-зв’язку.