Відбулося засідання Тимчасової контрольної комісії облради

Сьогодні, 9 квітня, у малому залі облдержадміністрації відбулося чергове засідання тимчасової контрольної комісії (ТКК) Закарпатської обласної ради з вивчення питань обґрунтованості тарифів на комунальні послуги для населення області, яке провів її голова, депутат обласної ради Віктор Русин.

Участь у роботі взяли: голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров, керуюча справами облради Мирослава Ливч та члени контрольної комісії: депутати облради – Ярослав Шукаль, Єва Якушева, Микола Сличко, Василь Іванчо.

Голова ТКК В.Русин, насамперед, запропонував розглянути пропозиції та обговорити подальші дії за підсумками виїзного засідання комісії, яке відбулося 1 квітня ц.р. у с.Онок Берегівського району. Зокрема, присутній на нараді громадський експерт Володимир Міхалін, який теж був залучений до роботи комісії, озвучив ряд критичних зауважень щодо стану ГРП у с. Онок та обґрунтував свій висновок про те, що оглянутий газорозподільний пункт – у вкрай незадовільному стані. На думку експерта – у такому вигляді перебувають й інші ГРП області. Відтак, комісія підтримала пропозицію здійснити виїзні засідання й на інші такі пункти області.

У ході засідання члени комісії уважно вивчили й кореспонденцію із цієї тематики, а також предметно обговорили, наскільки обґрунтованими є втрати газу, заявлені АТ «Закарпатгаз». Відтак, вирішили детально опрацювати нормативні документи, за якими визначаються тарифи на газ.