Відбулося засідання профільної комісії Закарпатської обласної ради з питань бюджету

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 25 лютого, відбулося засідання профільної комісії Закарпатської обласної ради з питань бюджету, яке провів голова комісії Василь Кошеля.

Участь у її роботі взяв перший заступник голови облради  Йосип Борто.

Серед питань порядку денного – погодження напрямків використання коштів обласних програм на 2019 рік двох департаментів облдержадміністрації: департаменту соціального захисту населення, а також департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автодоріг загального  користування місцевого значення та ЖКГ. 

Також було внесено питання погодження напрямків використання коштів обласних програм у 2020 році департаменту економічного розвитку і торгівлі, департаменту інформаційної діяльності та комунікації ОДА , обласній раді та ін.

Інформувала заступник директора департаменту фінансів ОДА Наталія Боркулеш.

Усі питання було обговорено уважно, внесено ряд пропозицій. Серед них –  на черговій сесії обласної ради внести зміни до рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік», які передбачатимуть погодження головними розпорядниками коштів обласного бюджету з профільними комісіями облради напрямів спрямування коштів, передбачених в обласному бюджеті на 2020 рік на фінансування капітальних видатків, обласних програм і субвенції з держбюджету на поточне утримання і ремонт доріг.

За результатами обговорення також вирішено питання щодо погодження напрямків використання коштів у 2020 році на реалізацію обласних програм департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА, департаменту інформаційної діяльності та комунікації ОДА та ін. повернути на доопрацювання.

Активну участь в обговорені питань взяли: Йосип Борто, Василь Кошеля, Мікловш Товт, Андрій Шекета, Олександр Ледида, Василь Губаль, Золтан Ленд’єл.

Найбільш слушні думки й доповнення, висловлені ними в ході обговорення питань порядку денного, будуть використані у подальшій роботі над проєктами рішень.

 Пресслужба облради