17 квітня 2021

Відкритий ринок – онлайн-майданчик для виробників і споживачів сільськогосподарської продукції

П’ятниця, 1 травня 2020, 09:00

Через епідемію коронавірусу дрібні фермери та сімейні фермерські господарства по усьому світу мають труднощі зі збутом власної продукції. Новий проєкт “Відкритий ринок” пропонує вирішення цієї проблеми завдяки створенню безкоштовної онлайн-платформи «Відкритий ринок» rynok.in.ua.

Закриття продовольчих ринків ставить під удар дрібних фермерів. Українська плодоовочева асоціація (УПОА) відмічає критичну ситуацію із продажами ранньої продукції на Закарпатті та в південних регіонах України. Окрім проблем із доставкою продукції через карантин, обмежена робота багатьох ринків, де реалізувалося до 85% ранніх овочів і ягід.

Щоб зарадити цій ситуації та підтримати дрібних фермерів і сімейні фермерські господарства, громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Асоціацією міст України розробили онлайн-майданчик rynok.in.ua, де  фермери зможуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі – легко її знайти.

Проєкт “Відкритий ринок” також допоможе мешканцям міст і містечок, які звикли споживати екологічну продукцію з села, а через заходи протидії коронавірусу ринки та ярмарки закриті, тож тепер така можливість обмежена. Сервіс є абсолютно безкоштовним.

Більше тут:

Пресслужба облради