Відзнаки до Дня захисників і захисниць

Print Friendly, PDF & Email

До Дня українських захисників і захисниць голова Закарпатської обласної ради і його перший заступник вручили грамоти і подяки кращим військовослужбовцям, а також працівникам обласних відомств, дотичних до оборони країни. За сумлінне виконання службових обов’язків, підтримання військової дисципліни й бойової готовності, високий професіоналізм Володимир Чубірко відзначив військовослужбовців 101-ї Окремої Бригади ТрО, фахівців Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також його районних відділів.

Окремо голова обласної ради нагородив старшого лейтенанта поліції, командира взводу №2 роти тактико-оперативного реагування Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції Святослава Лешковича та його колеги, командира взводу №1 Іллю Мунерова.

Перший заступник голови облради Андрій Шекета вручив грамоту начальниці фінансово-економічного сектору Управління Держспецзв’язку в Закарпатській області Ренаті Смоляк.
Вітаємо з нагородами та дякуємо за сумлінну працю!

Пресслужба Закарпатської обласної ради