Військова служба правопорядку в Збройних Силах України відзначає своє сімнадцятиліття

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 19 квітня, заступник голови облради Петро Грицик взяв участь в урочистих заходах із нагоди 17-ї річниці з дня створення Військової служби правопорядку в Збройних Силах України та зустрічі особового складу – 12 осіб, що прибули після виконання завдань в зоні проведення Операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

Привітати іменинників також прийшли Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, начальник Ужгородського гарнізону, полковник Богдан Череміський, голова Спілки учасників бойових дій «Об’єднані війною» Микола Марчишак, представники прикордонної служби краю, громадських і релігійних організацій, побратими та волонтери.
Найперше усі присутні під пісню «Пливе кача» хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на Сході України воїнів, серед яких і військовослужбовці Військової служби правопорядку – підполковник Михайло Кондратьєв, солдати Максим Алдошин і Сергій Лихачов.

Відтак господарі свята, гості та запрошені виголошували промови, вручали відзнаки, подарунки та бажали військовим повертатися додому з усіх завдань завжди живими і здоровими.
Начальник Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку в Збройних силах України Федір Міцель у своєму виступі коротко розповів історію створення спеціального правоохоронного формування та відзначив, що від початку проведення АТО і донині на Сході України побували майже всі бійці особового складу зонального відділу. Наголосив на їх сумлінній, самовідданій праці і хоробрості, за що командири, начальники штабів і гарнізонів, керівники самоврядної і виконавчої влади краю відзначають бійців із року в рік подяками та нагородами.

Петро Васильович від імені голови облради Михайла Рівіса, депутатського корпусу краю та від себе особисто подякував бійцям за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, відповідальність, проявлені у зоні проведення Операції задля захисту територіальної цілісності нашої держави, побажав міцного здоров’я, енергії, наснаги та Божого благословення на перемогу.

Відтак окремим із них вручив відзнаки обласної ради. Зокрема, начальнику відділення Військової служби правопорядку Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку, підполковнику Олександру Кошенку, прапорщику, інспектору відділення Військової служби правопорядку Ужгородського зонального відділу, прапорщику Юрію Кравченку, заступнику начальника штабу – начальнику відділення персоналу Ужгородського зонального відділу, лейтенанту Тетяні Храптович.

Прес-служба облради