31 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Выступление Джона Балога при выборе ее глава областного Совета — как в программе действий

Пятница, 3 Декабрь 2010, 16:04

Выступление Джона Балога при выборе ее глава областного Совета — как в программе действий

     (Выдержка из речи и. Балога, кандидатом на пост Председателя Регионального Совета, доставлены в зале в первом пленарном заседании первой сессии парламента созыва регионального Совета УИШАНЬ)

     Уважаемые народные депутаты, Уважаемый г-н министр, коллеги депутаты, пригласил, Клиенты Закарпатья!
     Найти, что сказал вам в мой адрес — Это доверие. В случае моего избрания я гарантирую, Кредит будет работать честно, по-человечески вместе с вами благо Закарпатской области и ее жителей.

     У зв’язку з обранням вас депутатами УІ скликання Закарпатської обласної ради, бажаю всім добра, здравоохранение, мир. Водночас хочу зупинитися на деяких найбільш актуальних напрямках роботи у разі обрання мене головою облради.
     Прежде всего, Я хочу сказать, що як і минулого скликання, Закарпатська обласна рада VI скликання має бути прозорою, відкритою, доступною для кожного закарпатця, кожного працівника бюджетної установи, діяти в межах і в рамках чинного законодавства, и самое главное — діяти так, щоб мали з цього користь і задоволення всі жителі краю.
     Робота ради повинна тісно переплітатися в гармонійній конструктивній співпраці з органами місцевого самоврядування. Не повинно бути перетягування канатів, потому что это, на мой взгляд, проблеми не вирішує. Допускаю суперечки, допускаю різні думки, вирішення яких може проводитися не публічно, але закарпатці мають бачити в рішеннях обласної ради єдину державницьку позицію всіх гілок влади. Ці рішення мають іти на користь кожного.
     Я думаю, що найближчим часом потрібно доопрацювати спільно з депутатським корпусом, а особливо з мажоритарниками всіх рівнів, Програму соціально-економічного розвитку Закарпаття до 2015 года, яку попереднім скликанням депутатів було прийнято в цій сесійній залі. Адже мажоритарники старанно об’їздили всі наші населені пункти, конкретно знають людські проблеми, стикалися з ними. Я убежден, що їхні навички, їхнє спілкування з жителями Закарпаття додадуть конструктивізму в роботі нашої обласної ради.
     Вважаю за необхідне також докласти максимум зусиль, щоб були реалізовані програми, прийняті нашими попередниками різних скликань, а именно:: щодо розвитку і охорони здоров’я, покращення медичного обслуговування населення, розвитку освіти, у тому числі дошкільної, середньої спеціальної та вищої, збереження культурних надбань багатонаціонального краю, покращення матеріально-технічної бази культурних закладів, стосовно розвитку всіх видів спорту і всього, що пов’язано із здоровим способом життя, програми розвитку басейну р. Тиса, захисту населених пунктів Закарпаття від техногенних катастроф, паводків, з питань дорожнього господарства, туризму та рекреації, транскордонного співробітництва та всі інші програми.
     У питанні залучення інвестицій вважаю за доцільне звернути увагу на багатотисячний колектив заробітчан-закарпатців. Он имеет — один із найактивніших інвесторів закарпатської громади. Люди, які працюють за межами нашого краю, — а за різними даними їх більше 200 тысячи людей, — трудяться в Росії, Беларусь, різних країнах Європи, вони добре знають, як живуть громадяни у Європі, як живуть у світі. Вони стикаються з передовими технологіями, використовують їх в роботі. Найти, що нам доцільно їхній досвід, їхнє бажання працюватививчити, зконтактувати з ними і все робити для того, щоби в майбутньому ми змогли створити такі умови на території Закарпаття, щоб ці люди жили зі своїми родинами, у своїх домівках і вкладали кошти, зароблені за межами Закарпаття, Здесь, в своем родном городе Закарпатья.
     Депутатов в вызов так много принимать положительные решения для развития Закарпатья, Однако были также несколько ошибок. Но не только неправильно, кто что-нибудь. На мой взгляд, нам нема доцільності базувати свій успіх на помилках попередників. Тоді успіху не буде.
     Тому потрібно зміцнити зв’язок облради, региональное управление, народних депутатів України від Закарпаття. Цей зв’язок треба удосконалити. Адже сьогодні в області є безліч питань, які без відстоювання, без лобіюваннядавайте називати речі своїми іменамина державному рівні неможливо вирішити. До таких проблемних питань я відношу Солотвинський солерудник, Мужіївський золоторудник, что, как они говорят, на ладан дихають, підприємства сільськогосподарського комплексу, хронічне недофінансування програми «Тиса», яка була прийнята у цій сесійній залі, проблема дорожнього господарства. Знаешь, що бажання вкладати інвестиції є лише на тих територіях, де є гарні дороги. Для вирішення цих і багатьох інших питань ми не маємо достатньо сил, Поэтому, я вважаю, що зв’язок обласної ради та обласної адміністрації має піднятися на багато вищий рівень взаємостосунків.
     У питаннях міжконфесійних стосунків дуже багато вдалося зробити, але ще є ті проблеми, які доведеться вирішувати. Я считаю, що і обласна рада, і обласна адміністрація, районні та міські ради та адміністрації не повинні стояти осторонь, адже конфліктують наші з вами батьки, наші з вами земляки. Нам треба активно включитися у розв’язання проблем, навіть до того, щоб виділяти кошти з різних рівнів бюджетів, знаходити кошти, патроны, але не допускати протиріч на міжконфесійній основі в нашому багатонаціональному краї.
     Зі свого боку також хочу наголосити, що як Закарпатська обласна, так і міські й районні ради,не повинні зосереджувати свою роботу виключно тільки на проведенні пленарних засідань сесії.
     Є прислів’я: «Вовка ноги годують». Я убежден, що ми маємо чітко знати всіх сусідів як у європейських країнах, так і сусідів на теренах нашої незалежної України. Ми маємо з ними звірити свої кроки, визначити нові шляхи вирішення проблем, які сьогодні назбиралися у нас у народногосподарському комплексі Закарпаття.
     На закінчення хочу сказати, що це лише декілька моїх бачень щодо роботи ради в новому скликанні. Більшість запропонованого можна вирішити якісно, якщо буде на те воля і бажання всього депутатського корпусу, спільно з виконавчою владою.
     Хочу сказати, что, вне зависимости от, буду я обраний, или нет, я готовий працювати зі всіма новообраними депутатами, я готовий працювати зі всіма депутатами районного, Уровень города, сельских районах, селищними головами для того, щоб життя наших закарпатців покращилось. Для того,, чтобы у наших детей было будущее.

Пресс-служба Совета

Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх