20 Октябрь 2020

Поздравления

Воскресенье, 14 Октябрь 2018, 18:38

Шановні митці різця та пензля!

Від імені депутатів облради та від себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом!

Закарпаття виплекало понад 500 художників образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Он имеет, без преувеличения, — мистецький бренд нашої Срібної Землі.

Своєю працею та майстерністю ви достойно продовжуєте справу справжніх метрів світознаної закарпатської школи живопису Йосипа Бокшая, Адальберт Эрдели, Федор Manajla, Антон Kaššaâ, які залишили величний слід у світі прекрасного, в історії нашого краю. Ваші яскраві роботи у різних жанрах прикрашають державні та приватні зібрання й колекції не тільки України, а й Словаччини, Венгрия, Польша, Румыния, Сербия, Франция, США.

Я убежден: їх духовна і естетична цінність зростатиме з плином часу та надихатиме ще не одне прийдешнє покоління на творення нових і нових шедеврів. Важливо відзначити, що ви не стоїте осторонь державотворчих процесів, які відбуваються в оновленій Україні та у царині духовності.

То ж бажаю вам міцного здоров’я, щедрые склонностей, нових творчих здобутків , подальших всесвітніх визнань та ініціатив.

Нехай величне свято Покрова Пресвятої Богородиці опромінює вас щирою і світлою радістю, подарує джерело натхнення, щастя і любові!

Щиро Ваш,

Михайло Рівіс!


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх