14 серпня 2020

Вітання до Дня місцевого самоврядування 2013

четвер, 5 грудня 2013, 16:35

Шановні депутати, сільські, селищні та міські голови!

Сердечно вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування.  Це свято по праву увінчує ваші труди, успіхи на почесній і відповідальній самоврядній ниві, де ви примножуєте традиції своїх попередників та устремління громад для добра наших дітей.

Діяльність органів місцевого самоврядування, пов’язана з вирішенням проблем людей, а значить стосується кожного з нас. На Закарпатті працює 351 місцева рада. Інтереси територіальних громад представляють 7466 депутатів. Їх спільна діяльність і діяльність кожного депутата окремо вносить позитивні зміни в економічний і соціальний розвиток Закарпаття

Дай Бог Вам всім здоров’я,терпіння, сили духу, здійснення всіх мрій і прагнень. Нехай любов до рідної землі й людська повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служінні нашому народу, задля добробуту нашого краю.

З повагою,

Голова Закарпатської обласної ради                                     Іван Балога