27 вересня 2021

Вітання до Дня Збройних Сил

П’ятниця, 5 грудня 2014, 09:00

Шановні воїни- солдати,  офіцери!

Сьогодні Збройні Сили України переживають  непростий час, захищаючи безпеку нашої країни. Щодня стаємо свідками вашої високої мужності, сміливості та відповідальності за долю країни, готовності захищати її територіальну цілісність та мирне неба над нами.

Попри існуючі труднощі,  ви гідно виконуєте  свій  святий  обов’язок   перед українським народом, заради розбудови суверенної, демократичної, міцної, європейської  держави, її щасливого майбутнього.

Від усього серця дякуємо вам за невимовну жертву життя, здоров»я, терпеливість та віру в наш завтрашній день.

Відзначаючи святкову дату  на календарі  Збройних Сил  України,  дозвольте  поздоровити  вас  та побажати  міцного здоров’я, особистого щастя вам і вашим  сім’ям  та всіляких людських благ.

Нехай Господь благословить, укріпить вас, подасть мужнє серце й радість світлої перемоги над ворогом, повернення до своїх родин живими та здоровими!

Голова облдержадміністрації Голова обласної ради
Василь Губаль Володимир Чубірко