23 червня 2021

П’ятниця, 21 січня 2011, 18:11

Вітання Голови Верховної Ради України

Жителям Закарпатської області

Прийміть сердечні вітання з нагоди 65-ї річниці утворення Закарпатської області.
      Закарпаття – мальовничий край унікального геополітичного розташування на перехресті економічних і торгівельних шляхів, земля безцінних природних скарбів, безмежних рекреаційних ресурсів, прадавніх народних традицій і неповторного національного колориту. Це край, де ніколи не згасала одвічна мрія багатьох поколінь – жити в єдиній українській родині, натхненно творити новітню історію держави, з роду в рід примножувати її добру славу.
     Сьогодні Закарпаття все впевненіше утверджується серед числа регіональних лідерів, все виразніше набуває рис однієї з найрозвинутіших областей України: облаштовуються села, розбудовуються міста, стрімко розвиваються промислові галузі, аграрний сектор, туристично-оздоровчий комплекс.
     У регіоні все ширше впроваджується високотехнологічне виробництво, все активнішими стають інвестиційні процеси, поглиблюється міжнародне співробітництво.
     Закарпатський край – це справжнє розмаїття культур і етносів. Пліч-о-пліч тут мешкають представники майже 80 національностей і народностей. На цій благодатній землі органічно поєднані європейська ментальність з духовними устремліннями українців, національні особливості з відкритістю до здобутків інших культур.
     Нема сумніву, що працьовиті, сумлінні, гостинні краяни й далі самовіддано плекатимуть коштовну перлину в скарбниці України – рідне Закарпаття.
     У цей знаменний день від усього серця зичу всім вам миру, добра, щастя, нових вагомих звершень на благо рідної Вітчизни.

Володимир ЛИТВИН