Вітання з Днем Незалежності України!

Print Friendly, PDF & Email

Дорогі закарпатці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 20-ої річниці незалежності України – епохальної та доленосної події в історії нашого народу, значимість якої важко переоцінити. Вона стала проявом  високої свідомості українців,  втіленням їх віковічних прагнень до демократії і свободи, побудови економічно міцної держави.

За двадцять років незалежності були і успіхи, і невдачі, адже процес державотворення не може бути легким та однозначним. Проте попри всі труднощі, які доводиться долати на цьому шляху, ми  з упевненістю можемо сказати, що Україна збулася як незалежна держава. Віримо, що проблеми  державотворення спільними зусиллями будуть подолані, у життя втіляться мрії мільйонів українців.

Відзначаючи цю історичну дату, ми  бажаємо вам міцного здоров’я, творчої енергії та радості. Нехай  самовіддана праця, взаєморозуміння і патріотизм сприяють зміцненню і розквіту нашої незалежної держави, добробуту наших краян, всього українського народу.

Нехай і надалі процвітає наш край, прекрасна перлина в намисті України, поєднуючи в собі старовину історії, молоду енергію та невичерпний ентузіазм.

З Днем Незалежності!

Голова обласної
державної адміністрації
Голова
обласної ради
О. Ледида І. Балога