06 грудня 2021

Вітання з Днем Соборності України

П’ятниця, 20 січня 2012, 12:00

Дорогі земляки!

У історії нашого народу є події, які назавжди вкарбовуються у людській пам’яті. Для нас, закарпатців, століттями відірваними від матері- України, такими є дні Соборності України та утворення нашої області у складі Української держави.

22 січня далекого 1919 року на Софіївській площі у столиці нашої держави урочисто було проголошено Акт соборності українських земель, а у 1946 році, того ж січневого дня, Президія Верховної Ради УРСР затвердила відповідний указ про утворення Закарпатської області у складі УРСР. Цей день також відзначаємо як День Свободи.

Ми схиляємо голови перед тими, хто виборював незалежність, боровся за єдність та соборність, будував нове післявоєнне Закарпаття. Ми вдячні тим, хто і сьогодні працює на благо народу України, на благо наших краян.

Впевнені, що найкращі традиції борців за свободу, незалежність, примножуватимуть нові покоління.
Вітаємо вас, дорогі земляки, із цими великими святами. Зичимо міцного здоров’я, добра, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Голова обласної
обласної ради