Вітання з нагоди Нового року та Різдва Христового

Print Friendly, PDF & Email

Вітання з нагоди Нового року та Різдва Христового

Шановні закарпатці!

     Щиро вітаємо вас з Новим 2011 роком та Різдвом Христовим.
     Підбиваючи підсумки прожитого року, можна сказати, що попри труднощі, в області продовжувались позитивні тенденції в соціально-економічному розвитку краю.

     Ми горді з того, що закарпатці не просто чекали чи прагнули відчутних змін, а докладали разом з владою зусиль, аби вони настали.
     Ми впевнені в тому, що спільними стараннями ми зуміємо перетворити рідне Закарпаття, яке було і залишається прикладом міжнаціональної злагоди і толерантності, в європейський край, поглиблюючи діалог влади і громади, обираючи нові висоти та досягаючи омріяних перемог.
     Нехай ці празники – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть вам процвітання та щедру долю. Щоб були здоровими ваші рідні, а спокій, достаток, благополуччя, радість, успіхи і впевненість у завтрашньому дні не полишали ваш дім та нашу славну Україну.
     Залиште у старому році усі негаразди і вірте, що Новий 2011 рік стане періодом нових звершень і гідних перемог! Гарних вам свят, веселих коляд, запашної куті, добра та щедрого Різдва! Щасливого Нового Року!

Голова обласної                      Голова
державної адміністрації          обласної ради

Олександр Ледида              Іван Балога