31 жовтня 2020

• Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Вітання з нагоди Дня вчителя

П’ятниця, 4 жовтня 2013, 09:00

Дорогі вчителі!

Професія вчителя була і залишається одна з найповажніших у нашому суспільстві. Слово вчителя надзвичайно вагоме для нашої громади.

Від імені депутатського корпусу обласної ради, органів місцевого самоврядування Закарпаття щиро вітаю освітян з нагоди Дня вчителя.

Виховуйте патріотів рідної землі, будуйте Україну у заможній європейській родині!

Щире спасибі і низький уклін вам, дорогі вчителі-ветерани і теперішні трудівники освітньої ниви. Щастя вам, родинного благополуччя, добробуту, задоволення від роботи і великої радості за щасливі життєві дороги своїх учнів!

З повагою,

Голова Закарпатської