26 травня 2020

Влада краю дбає про унікальну пам’ятку архітектури й фінансово підтримує її функціонування

четвер, 13 червня 2019, 12:03

Обласні обранці у ході роботи 15-ї сесії облради затвердили звіт «Про результати виконання Програми фінансової підтримки комунально-експлуатаційного, автотранспортного господарств обласної ради і облдержадміністрації та збереження адмінбудинку (пл. Народна, 4) як пам’ятки архітектури на 2018 рік».

Як відомо, на обслуговуванні обласної ради та облдержадміністрації є адміністративна будівля, що має статус пам’ятки архітектури, та автотранспортне господарство. Для їх належного функціонування необхідні відповідні кошти на утримання, ремонти, придбання обладнання, інструментів, інвентарю тощо.

Тож метою цієї програми є забезпечення необхідних умов для функціонування комунально-експлуатаційного та автотранспортного господарств обласної ради і облдержадміністрації, здійснення заходів для збереження будівлі як пам’ятки архітектури, що використовується, як адміністративний будинок з відповідною інфраструктурою.

Так, у звітному документі зазначається, що у 2018 році здійснено ремонт 8-ми приміщень будівлі, придбано та обслужено обладнання, а також розхідні матеріали, забезпечено належну охорону адмінбудинку та його протипожежної безпеки. Забезпечено оплату експертизи ПКД системи оповіщення та системи протипожежної безпеки адмінбудинку, а також належне утримання низьковольтних мереж будівлі. Встановлено відеоспостереження на її 5-му поверсі (сервери, мережа, відеокамери). Також забезпечено системами захисту інформації 2-ох категорійних приміщень, виготовлено ПКД та проведено її експертизу на капітальний ремонт покрівлі адмінбудинку тощо.

Фінансування виконання програми здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету. Усього за звітній період фактично профінансовано виконання робіт на суму 8613,8 тис грн.

Прес-служба облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору