Володимр Чубірко: “Поки ЗСУ зачищають Україну від рашистського сміття, ми робимо все, щоб на Закарпатті було чисто…”

Print Friendly, PDF & Email

Про це голова Закарпатської обласної ради написав за підсумками візиту до Будапешту, де підписано грантову угоду про побудову сміттєсортувального заводу на Закарпатті.
 
“Сьогодні день зимового сонцестояння, після якого у нашій країні буде щодня більше світла. Символічно, що саме сьогодні наш Президент зустрічається з Джо Байденом та виступить перед Конгресом США. Це означає, що Сполучені Штати таки нададуть Україні новий пакет фінансової допомоги у розмірі, майже, 2 млрд доларів, реактивні системи ППО “Петріот” а також оголосять Росію “державою-агресором”.
 
Сьогодні ж наші воїни наближаються до позначки у 100 тис знищених окупантів! І поки ЗСУ зачищають Україну від рашистського сміття, ми робимо все, щоб було чисто на
 
Закарпатті, зробивши важливий крок для отримання такої очікуваної і важливої для Закарпаття підтримки, розміром €5,5 млн для побудови сміттєсортувального заводу на Берегівщині.
 
Для цього сьогодні разом зі своїм першим заступником Андрієм Шекетою, угорським колегою головою ЄОТС ТИСА Оскаром Шестаком, представником МЗС Угорщини Ніколеттою Горват та керівником Спільного технічного секретаріату HUSKROUA Ароном Сокачем підписали у Будапешті Грантову угоду “Нуль відходів: теорія для всіх, практика для кожного у прикордонному регіоні”.
 
Термін експлуатації заводу складе від 25 до 30 років з проектною потужністю до 30 000 тон на рік.
Наближаємо спільну перемогу кожен на своєму фронті!”, – написав Володимир Чубірко.