Володимир Феськов: “Спробуйте зробити так, щоб головним партнером у ваших проєктах була закордонна сторона…”

Print Friendly, PDF & Email

На цьому щойно наголосив директор Агенства регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради у Перечині під час ознайомлення громад Ужгородського району з тонкощами участі у трансуордонних програмах.
 
Зважаючи на ситуацію в Україні та функціонування нашої фінансової системи, за словами експерта, організація роботи, коли закордонний партнер є головний, опускає ряд ускладнень, які можуть виникнути у ході реалізації проєкту.
 
Він також повідомив, що у квітні відкривається програма HUSKROUA (Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна). А в серпні поточного року – програма Румунія – Україна.
 
Остання дозволяє звітувати щомісяця про використання коштів та пророблений роботу.
Загальний бюджет програми HUSKROUA 66 мільйонів євро, які можна використати на екологічні, інфраструктурні та проєкти співробітництва.
 
У свою чергу, програма Румунія- Україна має бюджет 48 мільйонів євро на напрямки: співпраця, соціальний транскордонний розвиток та прикордонне співробітництво. Перечинська міська рада Ужгородська районна рада. Офіційна сторінка Холмківська територіальна громада Великоберезнянська селищна рада Ставненська ОТГ онлайн Тур’я Реметівська громада