Володимир Чубірко: «Депутати Закарпатської облради мають стати основними агітаторами медпрацівників у боротьбі з пандемією»

Питання захисту закарпатців від пандемії COVID-19 та нових штамів вірусу — пріоритетне у роботі облради. Про це сьогодні йшлося під час зустрічі голови Закарпатської облради Володимира Чубірка та його заступника Василя Дем’янчука з керівником Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолієм Пшеничним.

Анатолій Пшеничний поінформував, що Закарпаття сьогодні стоїть на порозі червоної зони епіднебезпеки, а у Європі і світі набуває інтенсивності поширення нових штамів коронавірусу «Дельта», «Дельта +» та «Омікрон».

У цій ситуації голова облради висловив думку, що що депутати облради мають стати основними агітаторами медпрацівників у роботі з поширення серед своїх виборців інформації про важливість вакцинування.

Відтак Володимир Чубірко запропонував директору Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолію Пшеничному розробити пам’ятки для депутатів облради, які вони могли б поширювати, у тому числі і у соцмережах серед своїх виборців та прихильників.

«Упевнений, що авторитет кожного з 64 депутатів, за якими стоять тисячі закарпатців, спрацює, і ми зможемо підкласти плече медицині Закарпаття й убезпечити область від сумних наслідків пандемії. Це питання має стати тим спільним човном, у якому варто «плисти» всім депутатам, незалежно від їх політичних уподобань», — підсумував ініціативу Володимир Чубірко.

Пресслужба Закарпатської облради