Володимир Чубірко: “Краще витратіть кошти, передбачені на “чорнуху” проти мене, на допомогу ЗСУ!”

Про це Володимир Чубірко – голова Закарпатської обласної ради написав на своїй сторінці у Facebook.

“Це – моя відповідь замовникам брудних публікацій у мережі, про які сьогодні на брифінгу після сесії облради запитували журналісти.

Якщо дуже стисло, то з приводу запущених моїми “друзями” згаданих публікацій, скажу пару тез.
Уже традиційно перед сесією починаються активні політичні процеси і мене звинувачують одночасно у співпраці з угорцями і у неспівпраці з ними.

Найстрашніше у цьому питанні те, що ці замовники, які постійно хочуть дестабілізувати ситуацію і пишуть дурницю про якесь представництво Закарпаття у Брюсселі, про якісь мовні інститути у Верховній Раді, про регіональну мову, навіть не спромоглися перевірити у Google, що таких інституцій просто не існує. Це – віртуальні і нашвидкоруч вигадані для маніпуляції речі!

Сумно дізнаватися, що хтось на поширення цієї маячні витрачає великі гроші, розкидуючи такий бруд по різним телеграм-каналам.

Шановні замовники цієї маячні, краще потратьте свої кошти на допомогу ЗСУ, купіть автомобілі, військове приладдя, вкладайте у фронт. Допоможіть нам усім перемогти. Поставте інтереси держави вище свого бажання поливати людей брудом!

Окремо звертаюся до СБУ і прошу дослідити цю річ. Тому, що неодноразово в Закарпатті хочуть розхитати ситуацію, розхитати мир і спокій, котрий ми бережемо як надійний тил для нашої держави.

Люди, які це роблять, вони сьогодні працюють на стороні агресора і російської федерації, яка хоче, щоб у кожному регіоні України була своя маленька війна. Ми цю війну не допустимо!”, – написав Володимир Чубірко