Володимир Чубірко отримав подяку від «Центру пробації»

Print Friendly, PDF & Email

Начальник філії Державної установи «Центр пробації» у Закарпатській області Віталій Мураль зустрівся з головою облради Володимиром Чубірком. Під час розмови йшлося про роботу установи, з якою віднедавна співпрацює Закарпатська обласна рада у плані матеріально-технічного забезпечення.
 
За інформацією Віталія Мураля, на сьогодні в закарпатському «Центрі пробації» перебуває 2300 клієнтів. Це люди, до яких застосовується досудова, наглядова чи пенітенціарна пробації. Переважно на обліку служби перебувають особи, які здійснили неважкі злочини, тому отримують покарання без позбавлення волі у вигляді громадських чи виправних робіт. Перевага служби полягає у меншому навантаженні на державний бюджет, гуманному ставленні та тому, що у подальшому такі люди менше вчиняють злочини.
 
На Закарпатті у всіх філіях Центру пробації» працює 95 співробітників. Оскільки оловна гофісна будівля в Ужгороді потребує ремонту даху, було обговорено умови виділення для цих потреб коштів із бюджетів області і міста.
 
Під кінець зустрічі Віталій Мураль вручив Володимир Чубірку подяку від директора ДУ «Центр пробації» Олега Янчука за плідну співпрацю в реалізації завдань пробації та з нагоди 25-ї річниці створення служби.
 
Довідково: пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого. Мета діяльності органів пробації – безпека суспільства шляхом підтримки клієнтів через залучення різних служб та організацій, надання суду інформації, а також здійснення контролю задля уникнення клієнтом повторних правопорушень.