Володимир Чубірко представив новопризначених високопосадовців краю

У ході пленарного засідання 7-ї сесії голова обласної ради представив нещодавно призначених керівників:

Закарпатської обласної прокуратури Говоруху Володимира Вікторовича, начальника управління Служби безпеки України в Закарпатській області Борзілова Євгена Вікторовича, в.о. начальника Закарпатської митниці Держмитслужби України Пасюка Сергія Вікторовича, начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Петренка Віталія Анатолійовича, начальника 27 прикордонного загону ім. Героїв Карпатської Січі м. Мукачево Малика Євгена Ігоровича. Володимир Чубірко щиро привітав їх із призначенням на високі посади, побажав успіхів та тісної співпраці з депутатським корпусом облради на благо закарпатської громади.

Пресслужба Закарпатської облради