Володимир Чубірко проінспектував роботу комунальних закладів Ужгородський науковий ліцей та Ужгородська спецшкола облради

Print Friendly, PDF & Email

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко із заступником Василем Дем’янчуком, депутатом облради Олександром Ледидою та представниками апарату ради відвідали комунальний заклад «Ужгородський науковий ліцей» Закарпатської обласної ради.

Вихованці закладу ще три роки тому мали зайти на заняття у новозбудовані басейн та велику, обладнану за міжнародним зразком спортивну залу. Однак, спочатку епідемія COVID-19, а відтак — війна завадили здійснитися запланованому.

Критий спорткомплекс, що включає спортивну залу та басейн на території колишньої школи-інтернату почали зводити ще у 2013 році. Левову частку витрачених на об’єкт коштів під ці потреби виділяли депутати облради з бюджету краю.

Голова облради з колегами та керівником ліцею Оленою Іщенко оглянули величезний спортзал, де заплановано проводити змагання різних рівнів. Зал обладнаний надсучасним покриттям, стільчиками для глядачів та електронним табло. Спорткомплекс при ліцеї має новенькі роздягальні з душовими кабінками і окремо — басейн (25х11м), котрий, за зовнішніми параметрами готовий до експлуатації, однак наразі фактично не працює.

До офіційного введення в експлуатацію спорткомплексу залишилося кілька бюрократичних та фінансових питань, у вирішенні яких голова облради пообіцяв посприяти.

Користуючись нагодою, Володимир Чубірко поспілкувався з учителями, привітав колектив ліцею з нещодавнім Днем працівника освіти України, вручив відповідну грамоту керівнику ліцею та вчительці фізичного виховання Діані Кепич.

Відтак відвідали Ужгородську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради. Тут наразі виховують 89 учнів з особливими потребами. Приміщення школи побудоване ще у 1979 році на кошти Українського товариства глухих. Однак саму школу заснували представники ужгородської інтелігенції ще у 1904 році.

Наразі у спецшколі обладнано вісімнадцять класних кімнат, серед яких є кабінети історії, біології, математики, корекційно-відновлювальної роботи, комп’ютерний клас, тренажерний зал, ігрова кімната та бібліотека з читальним залом. Два класи слухо-зоро-тактильного сприймання та роботи над вимовою, що обладнані сучасною апаратурою із застосуванням комп’ютерних програм „Видима мова” та „Живий звук”.

При школі функціонують дві майстерні: швейна та дерево- і металообробна, спортзал. Всі класи і кабінети обладнані сучасною слуховою апаратурою – ФМ-системою. 99% дітей слухопротезовано індивідуальними слуховими апаратами.

Після оглядин школи, голова облради подякував вчителям за їхню працю, попросив тримати з ним контакт і навздогін професійному святу нагородив відзнаками облради колектив закладу та заступників директора школи Дудаш Надію та Чейпеша Івана.

Пресслужба Закарпатської обласної ради