Володимир Чубірко привітав з професійним святом працівників комунальних медичних закладів Закарпатської обласної ради

Print Friendly, PDF & Email

З нагоди Дня медичного працівника очільник облради відвідав кілька комунальних медичних установ та зустрівся з їхніми колективами. Багатьом із них у час війни довелося швидко перекваліфікуватися і надавати госпітальну допомогу пораненим військовим. Закарпатські лікарі не тільки виконують свій професійний обов’язок, а й активно займаються громадською та волонтерською діяльністю. Одна із таких – лаборантка з бактеріології мікробіологічного відділу №1 медичної лабораторії КНП «Обласний клінічний фтизіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр Закарпатської обласної ради» Тетяна Когуч. З часу повномасштабного вторгнення росії в Україну вона активно волонтерить і допомагає перевозити важливу гуманітарну допомогу з-закордону. Володимир Чубірко нагородив лікарку Почесною грамотою За вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я краю, високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди Дня медичного працівника, а також вручив цінний подарунок.
 
Голова облради поспілкувався з колективом та директором Василем Скрипом, подякував їм за професійну роботу та запевнив у всебічній підтримці закладу.
 
Затим Володимир Чубірко разом з депутаткою Ольгою Олексик відвідали обласну клінічну лікарню ім. А. Новака. Якраз у цей час заклад приймав вантаж гуманітарної допомоги від Пардубіцького Краю. Це 20 лікарняних ліжок, матраців і тумбочок, які встановлять у палатах для поранених військових. Головний лікар закладу Юрій Яцина показав, у яких умовах наразі лікуються хворі, а також продемонстрував роботу ангіографа. Апарат передали закладу у якості гуманітарної допомоги з Німеччини і він дозволяє робити надскладні операції на судинах. Проводить хірургічні втручання професор, судинний хірург, трансплантолог Андрій Никоненко, який переїхав на Закарпаття із Запоріжжя.
 
– Війна принесла багато горя українцям. Маємо багато загиблих та поранених, на Закарпатті у тому числі. У багатьох родинах хтось із близьких служить в ЗСУ і боронить країну. Наша область стала регіоном, який взяв на себе гуманітарну місію, прийняв вимушених переселенців, а лікарні перетворилися на шпиталі, де виходжують поранених бійців. Честь і хвала медикам, які працюють на фронті і в тилу, лікуючи як героїв війни, так і мирних жителів. Ви щоденно і цілодобово стоїте на варті найціннішого – людського життя і є трудівниками медичного фронту. Спасибі вам це, – наголосив В.Чубірко у зверненні до закарпатських лікарів.  
 
Також голова облради та депутатка Ольга Олексик навідалися до Обласного госпіталю ветеранів війни. В особі виконуючої обов’язки директора закладу Вікторії Фущич вони привітали колектив з професійним святом, затим обговорили питання, пов’язані із забезпеченням життєдіяльності закладу і надання професійної медичної допомоги пораненим, які проходять тут лікування.
 
Пресслужба Закарпатської обласної ради