19 червня 2019

Володимир Чубірко в ефірі телеканалу «Тиса-1» розповість про сто днів роботи на посаді

п`ятниця, 30 січня 2015, 16:12

Голова обласної ради Володимир Чубірко вважає, що ці три місяці, відколи його обрали на посаду  були специфічними , адже завершувався один фінансовий рік, розпочинався новий. Тому необхідно було вирішувати ряд питань фінансового характеру, які б дозволили стабільному функціонуванні галузей краю. Також він вважає, що головний фінансовий документ, прийнятий радою на 2015 рік  недосконалий і його слід змінювати. Про це керівник ради заявив в ефірі програми «Про головне».

«Ми завжди готові  доповідати громаді, що вдалося зробити. Наприкінці року відкрито ряд нових соціальних об’єктів – зокрема дитсадки у Великій Копані та Веряці на Виноградівщині. Це все заслуги нашої громади та влади. Також ми другі в країні, після Київщини прийняли обласний бюджет. Так, він недосконалий, зараз ми його допрацьовуємо, і будуть вноситися зміни. Завдяки співпраці з адміністрацією, де у нас спільна позиція по багатьом проектам нам вдалося ліквідувати заборгованості в різних галузях, що була накопичена з початку року. Нам вдалося реалізувати 14 спільних проектів з краєм Височина. Це відремонтовані школи та садочки. Підписана угода з угорськими партнерами, і вони інвестують в гуманітарну галузь Закарпаття 155 мільйонів форинтів. Також вдалося освоїти 40 мільйонів на ремонт доріг. Дорожники отримали реальні гроші, і були закриті «борги» за вже виконані роботи.  Нам вдалося надати матеріальні допомоги сім’ям, чиї близько захищають нашу Батьківщину  в зоні  АТО. Так, поранені вояки отримали по 5 тисяч гривень, ті, хто бере участь у військових діях по 2 тисяч гривень. Загалом,  для учасників АТО через обласну програму «Турбота» було виділено 14 мільйонів гривень», – зазначив Володимир Чубірко.

Детальніше про позицію голови обласної ради щодо подій в краї, про труднощі з реалізацією оголошеної в країні децентралізації, про ситуацію в обласному центрі  дивіться сьогодні  в програмі «Про головне», яка вийде в ефірі  телеканалу «Тиса-1», о 19:25.

Прес-служба облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору