Володимир Чубірко: «З початку війни Національна Гвардія стала запорукою миру і спокою у Закарпатті…»

Про це голова облради заявив сьогодні під час урочистостей до Дня Національної гвардії України у одній із військових частин краю.

«Нацгвардія у сучасному вигляді формувалася у скрутний для України час після втечі Януковича. Тоді до її лав приєдналося понад 500 добровольців Самооборони Майдану. Частина з них з початком війни на Сході України стали на захист держави. Спецформування Нацгвардії одними з перших вступили у війну з російськими окупантами у Гостомелі, Харкові та інших українських містах. А на Закарпатті — стали запорукою миру і спокою з початком війни 24 лютого. Щира подяка за це від мене, закарпатців і депутатського корпусу облради! Бажаю кожному з Вас повертатися завжди із бойових і цивільних завдань до своїх рідних живими і неушкодженими», — звернувся до військовослужбовців Володимир Чубірко.

Військовослужбовців нацгвардії також привітали керівники Закарпатської військової адміністрації та обласних силових структур. Військові капелани благословили воїнів, а керівництво частини вручило окремим військовослужбовцям нові звання.

Присутні також згадали тих понад 100 бійців нацгвардії України, які полягли, захищаючи незалежність та цілісність України у боях з російськими окупантами.