Володимир Чубірко: «За роки незалежності в області створено чимало великих закладів, які не завжди ефективно витрачають кошти обласного бюджету…»

Print Friendly, PDF & Email

Про це сьогодні з нагоди професійного свята ревізорів із Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області заявив голова Закарпатської облради Володимир Чубірко.
 
Зокрема, звертаючись до аудиторів він наголосив:
«Сьогодні такий день, коли хотілося б вам побажати контролювати й обраховувати кількість щастя, позитиву, любові й інших нематеріальних благ. Але, як людина з першою освітою аудитора, розумію важливість вашої професії і розумію ваш внесок у збереження кожної гривні обласного бюджету, особливо сьогодні, коли країна потребує коштів на допомогу ЗСУ, ВПО та постраждалим від війни регіонам України. Дякую вам у тому числі за аудит комунальних підприємствах облради, таких, як Закарпатський обласний муздрамтеатр, заклади позашкільної і шкільної освіти, Міжнародний аеропорт Ужгород та інші. На жаль за роки незалежності України і до того у області створено чимало великих закладів, які не завжди ефективно витрачають значні суми з обласного бюджету. Тому ваша робота дозволила ці витрати побачити і проаналізувати, як ефективно рухатися далі.
Ціную вашу нелегку і часто непомітну працю! Бажаю Вам сил, швидких ефективних перевірок, терпіння, здоров’я та родинного тепла і Перемоги нам усім!».
 
Також колектив привітали Начальник Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області Світлана Миголинець, заступник голови ОВА Ігор Шинкарюк та керуючий справами Ужгородської міськради Ігор Фартушок.
 
Відтак, за сумлінну працю в органах державного фінансового контролю, високий професіоналізм та з нагоди 30-ї річниці прийняття Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні» голова облради нагородив грамотами обласної ради працівників Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області: Олександра Горвата, начальника відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації, Юрія Капусьяка, заступника начальника відділу контролю в галузі промисловості, інфраструктури та ЖКГ, Світлану Кудрич, начальника відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування, Івана Микульцю, головного державного аудитора відділу контролю в галузі оборони, в правоохоронних органах та органах влади та Вікторію Тендлер-Колчар, головного державного аудитора відділу організаційної роботи.

 

Довідково
У далекому 1956 році перше Контрольно-ревізійне управління було створене у складі Мінфіну Української Республіки, що перебувала у складі СРСР. Після здобуття Україною незалежності виникла потреба у підвищенні ролі державного фінансового контролю. Відтак рівно 30 років тому, наприкінці січня 1993 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні».

Пресслужба Закарпатської обласної ради