Володимир Чубірко: “Закарпатська обласна рада з часу повномасштабної війни росії проти України взяла на себе гуманітарну місію.”

Print Friendly, PDF & Email

Очільник Закарпатської обласної  ради Володимир Чубірко  взяв участь у засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Це перше засідання за час російського вторгнення на територію нашої держави.

Під час онлайн-зустрічі обговорили питання діяльності Сил територіальної оборони Збройних сил України та добровольчих формувань країни, тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб в регіонах України, забезпечення функціонування органів місцевого самоврядування в умовах блокади або окупації, а також взаємодії правоохоронних органів та місцевої влади в умовах воєнного стану.

Голова облради Володимир Чубірко та голова ОВА Віктор Микита поінформували  про результати роботи в регіоні та поділилися досвідом у прийнятті управлінських рішень, що сприяло системній та ефективній роботі у різних галузях.

Президент України Володимир Зеленський наголосив: «Центральна влада України та всі державні інституції зберегли повну ефективність і швидко перебудувалися для оборони держави. Місцева влада зберегла єдність, демонструє ефективність і чітку координацію з центральною владою.
За таких умов ми можемо не тільки успішно захищати нашу державу зараз, а й уже працювати над післявоєнним відновленням України.»

 «Закарпатська обласна рада з часу повномасштабної війни росії проти України взяла на себе гуманітарну місію. Завдяки нашим закордонним партнерам налагодили отримання сотень тонн гуманітарної допомоги, у першу чергу з Чехії, Угорщини, Словаччини та інших країн ЄС. Другим нашим кроком було розміщення на базі наших закладів  тимчасово переселених українців,  які змушені були залишити свої домівки через бойові дії. Зараз намагаємося облаштувати їхній побут і по можливості відправляти на оздоровлення за кордон. Крім того, допомагаємо у релокації бізнесу та навчальних закладів, яких війна змусила шукати спокійніші місця для діяльності. Паралельно акумулюємо ресурси для допомоги батальйонам тероборони та ЗСУ», – прокоментував діяльність Закарпатської обласної ради в умовах воєнного стану Володимир Чубірко.                                             

Пресслужба Закарпатської облради                                    

Фото Закарпатської ОВА