Володимир Чубірко зустрівся із Генеральним консулом Угорщини в Ужгороді Йожефом Бачкаї

У вівторок, 30 листопада, до Закарпатської обласної ради із дружнім візитом навідався Генеральний консул Угорщини у м. Ужгород Йожеф Бачкаї.

Насамперед дипломат привітав Володимира Чубірка з обранням на посаду голови Закарпатської облради, побажав наснаги та високих успіхів у роботі. Він особисто вручив очільнику облради вітальні листи від Міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петера Сійярто та Голови комітету із закордонних справ парламенту Угорщини Неймета Жолта. Відтак керівник дипломатичного відомства, висловив сподівання на подальшу транскордонну співпрацю між сусідніми країнами, яка триває понад 30 років. Він зазначив, що керівництво Угорщини робитиме  усе можливе, щоб дружні партнерські зв’язки зміцнювалися та наголосив, що наразі необхідно відновити переговорний процес щодо підписання Протоколу Спільної міжурядової українсько-угорської комісії з питань економічного співробітництва . Цей документ дасть можливість, зокрема модернізувати об’єкти прикордонної інфраструктури.

Зі свого боку  Володимир Чубірко щиро подякував за привітання та підкреслив, що у його особі угорська спільнота у Закарпатті матиме всебічну підтримку. «Міжрегіональне співробітництво – є пріоритетом у роботі облради. Ми зробимо усе можливе, щоб співпраця між нашими країнами і надалі будувалися на принципах взаємоповаги та довіри, а дружба  між громадами прикордонних регіонів зміцнювалася», – зазначив голова облради. Він подякував угорським партнерам за сприяння у впровадженні проєкту  «ZeroWaste: Нуль відходів: теорія для всіх, практика для кожного у транскордонному регіоні», який реалізовує ЄОТС ТИСА. В.Чубірко наголосив, що це об’єднання є флагманом українсько-угорського співробітництва та зразком успішної співпраці. Володимир Володимирович також зазначив, що ініціюватиме покращення матеріально-технічного та методичного забезпечення для вчителів української мови, які навчають діток в угорськомовних  школах  нашого краю.

«Переконаний, що спільними зусиллями ми продемонструємо усім, що Закарпаття – це міст України у Європу, до європейських цінностей,  світової філософії і демократії », – підкреслив голова обласної ради.

Пресслужба Закарпатської облради