16 Апрель 2021

Волонтер Корпусу миру США Роланд Лавалі перебуває з робочим візитом на Закарпатті

Понедельник, 24 Апрель 2017, 15:14

Как вы знаете, добровольці Корпусу миру США працюють в Україні понад 20 годы. Среди них, — Роланд Лавалі, який прибув на Закарпаття з 4-денним робочим візитом. Він працюватиме усі ці дні в Закарпатському регіональному центрі реабілітації «Вибір», де керівником Василина Марко.

Сегодня, 24 квітня заступник голови облради Петро Грицик прийняв поважного гостя, провів перемовини, розповів про діяльність Закарпатської влади та депутатського корпусу.

Поруч із питаннями зміцнення економічного базису та транскордонного співробітництва області, влада краю та депутати приділяють особливу увагу підтримці наших вразливих категорій краян. Лише на Програму»Уход» щодо посилення соціального захисту закарпатців, якій немає аналогів в інших регіонах України, цього річ обласні обранці виділили 10 миллионов долларов США. Допомагаємо важкохворим, соціально незахищеним, воїнам АТО та їх сім’ям. Оскільки Україна у війні, то ми стараємося всіляко підтримувати наших воїнів, які віддають життя за наше мирне завтра. Щодо підтримки «Вибору», то у 2016 році цій організації влада краю виділила 250 тисяч грн., закладені кошти і на 2017 год, — наголосив Петро Грицик. И добавил, что, як на його думку, «Вибору» необхідно навчитися техніці просування свого продукту надання соціальних послуг на ринку. А запропонувати «Вибір» має що: Он имеет — живопис, Керамика, вышивка, Лозоплетение, резьба по дереву, чеканка й ін..

Василина Марко наголосила, що їхні партнери – влада краю і міста та депутатиє послідовними і надійними. «Ми завжди можемо розраховувати на них. Наше завдання – навчити інвалідів простій праці, облаштувати архітектурний доступ до робочого місця та допомогти пройти на ньому стажування. Але щоб розвиватися, залучаємо грантові кошти. У цьому найдужче нас підтримують Посольства Щвейцарії, Нідерландів і США. Нині покладаємо свої щирі сподівання на допомогу волонтера Корпус миру Роланда Лавалі», — Мовилэ он.

Роланд Лавалі у свою чергу зазначив, що Корпус миру США може надати технічну підтримку для стабільного розвитку «Вибору», поділитись досвідом та навчити писати проекти, ефективно та мудро використовувати кошти, що надходять до організації з різних джерел. Відтак ймовірно американський уряд може запропонувати і грантову підтримку. Адже урядовці свідомі того, що сьогодні в Україні важка ситуація і допомога з боку сильних країн є важливою.

Пресс-служба Совета


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх