15 жовтня 2019

Вразливі категорії громадян звертаються по допомогу в облраду

середа, 9 жовтня 2019, 16:05

Сьогодні, 9 жовтня, заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик  провів прийом громадян з особистих питань.

Звернулися до Петра Васильовича жителі Ужгородського, Перечинського та Берегівського районів області. В основному – це вразливі категорії громадян: пенсіонери, особи із обмеженими фізичними можливостями та учасники АТО. Розповідали про власні труднощі, які самотужки важко подолати. Зокрема, про власні та хвороби близьких родичів, лікування яких довготривале й потребує чималих коштів. Тож просили про виділення грошей на лікування, оздоровлення та реабілітацію.

Посадовець надав роз’яснення по суті із окремих питань, інші – скерував у відповідні інстанції для розгляду та вжиття невідкладних заходів.

Виконавчий апарат облради