19 серпня 2019

Всеукраїнський конкурс «Розумним Бути Модно»

п`ятниця, 9 серпня 2019, 12:11

Холдинг «OMG» запрошує студентів Закарпаття взяти участь у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Автори кращих робіт отримають грошові гранти на навчання.

Студенти Закарпатської області можуть позмагатися за гранти на оплату навчання у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Учасниками конкурсу мають можливість стати студенти вищих навчальних закладів м. Ужгород та області. Важлива умова – ЗВО має бути офіційним учасником конкурсу. Претенденти на перемогу можуть бути здобувачами вищої освіти будь-яких курсів, форм та спеціальностей навчання.

Переможці отримують можливість оплатити рік, півріччя або семестр навчання. Студенти-переможці, які навчаються безкоштовно, отримають гранти у вигляді стипендіального забезпечення за 10, 6 або 3 місяці навчання.

Для участі потрібно до 30 вересня 2019 року написати есе на тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЄС»

Визначатиме переможців незалежне журі. З повним переліком ЗВО-учасників та правилами написання робіт можливо ознайомитися за  посиланням.

Конкурс проводитися компанією «Open Media Group» та медіа ресурсами:

• Ликар инфо - Інформаційний портал про здоров’я та медицину;
  • Е-Квиток - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • УАУА инфо - Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • Надра Кредит - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Отож, спробувати свої сили у змаганні пропонуємо і нашим землякам, яким бажаємо тільки перемоги.