Вшанування пам’яті героїв Карпатської України

Print Friendly, PDF & Email

«83 роки тому у нашому краї було проголошено незалежність Карпатської України. Факт, який став важливим етапом загальноукраїнського процесу державотворення та боротьби українців за незалежність у ХХ столітті.

На календарі 2022-й. Вся Україна згуртувалася на захист своїх кордонів і державного суверенітету. Бо такий ми народ – гордий, гоноровий, незалежний. Не дозволимо всякій нечисті керувати нами та насаджувати гнилу ідеологію.

Весь світ побачив, як відчайдушно ми вміємо боротися за право бути господарями на власній землі. Як мужньо даємо опір повномасштабному російському вторгненню, демонструючи надлюдську стійкість.

Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю мужніх карпатських січовиків і пишемо новий розділ героїчної історії України.

У нас є мотивація і мрія. У нас – армія і мужні воїни ЗСУ. З нами правда і Бог.

Ми переможемо!

P.S. Дякую Наталії Петій-Потапчук та Заслуженому академічному Закарпатському народному хору за сьогоднішній проникливий виступ біля пам’ятника Президенту Карпатської України Августину Волошину в Ужгороді на Набережній Незалежності», – Володимир Чубірко, на сторінці Фейсбук.