Видатки Закарпатського обласного бюджету можуть скоротити на 20%

Відбулося засідання представників фракцій Закарпатської обласної ради за участю керівництва Закарпатської обласної військової адміністрації.

Основна тема зустрічі — обласний бюджет на 2023 рік та участь депутатів облради у його формуванні. Також ішлося про оптимізацію роботи обласних закладів, виділення коштів на потреби внутрішньо переселених українців та пошиття зимової форми для бійців територіальної оборони.

Депутати та керівництво ОВА обговорили і перші кроки з ремонту будівель соціальної сфери під потреби ВПО, можливі реформи в освітній та культурній галузях краю.

Стосовно бюджету, то сторони дійшли висновку, що його споживчу частину у 2023 доведеться скоротити приблизно на 20%. Такий крок пов’язаний з потребою акумулювання коштів для армії.

Окремо торкнулися питань цивілізованого і законного демонтажу залишків пам’яток радянщини та співфінансування грантових програм, за якими передбачено закупівлю медичного обладнання, тощо.

Пресслужба Закарпатської обласної ради