07 грудня 2021

Виноградівщина може стати закарпатським центром постковідної реабілітації

Понеділок, 16 серпня 2021, 12:53

В. п. голови Закарпатської обласної ради Василь Іванчо з робочим візитом відвідав багатопрофільний санаторій «Теплиця», що у місті Виноградові. Метою зустрічі стало ознайомлення з методами реабілітації та лікування наслідків у людей, що перехворіли на COVID-19.

Власник санаторного комплексу Олег Уваров провів екскурсію територією «Теплиці». Він також розповів, що після тривалої перерви, пов’язаної з карантином, санаторій зробив акцент на лікуванні органів дихальних шляхів та постковідній реабілітації.

У зв’язку з цим під час зустрічі ішлося і про можливість написання програми реабілітації закарпатців, які перехворіли пандемією або отримали ускладнення після COVID-19, із відповідною участю у проєкті Закарпатської обласної ради. 

На сьогодні «Теплиця», окрім лікування органів дихальних шляхів, займається лікуванням хвороб опорно-рухового апарату, нервової системи, кишково-шлункового тракту тощо.

У ході екскурсії закладом Олег Уваров продемонстрував інгаляційні кімнати, у яких здійснюються процедури з використанням закарпатських термальних вод. Зокрема, йдеться про галоаерозольтерапію, та теплові пароструменеві інгаляції, які мають неабиякий лікувальний ефект.

Для цих процедур санаторій використовує власні мінеральні води «Теплиця», «Олегівська», «Боржавська» та «Кушницька».

Пресслужба Закарпатської обласної ради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору