Виноградівський пансіонат потребує чіткої стратегії розвитку

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 9 червня, за участю керівництва обласної ради відбулися засідання наглядових рад окремих комунальних закладів Закарпатської обласної ради.

Участь у роботі Наглядової ради Комунальної установи «Виноградівський геріатричний пансіонат» Закарпатської обласної ради узяли: заступники голови облради Василь Дем’янчук та Андріана Сушко, керуюча справами обласної ради Мирослава Ливч, депутати облради: Єлизавета Біров, Іван Матрунич, Марія Сігетій, Микола Сличко, Іван Чубирко, Наталія Штефуца, Йосип Фізеші, а також директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Віктор Мацола.

Насамперед, обговорили організаційні питання та обрали Мирославу Ливч головою наглядової ради, а секретарем – Миколу Сличка. Мирослава Ливч подякувала присутнім за високу довіру та зазначила, що приступати до роботу потрібно негайно. Тому запропонувала членам Наглядової ради на наступний тиждень зібратися на засідання ради із виїздом на місце, для того щоб детально познайомитися із роботою закладу та вирішити окремі питання щодо його ефективного управління. «Наглядова рада – це постійно діючий колегіальний орган, який контролює виробничу, організаційно-розпорядчу та фінансово-господарську діяльність Пансіонату тощо. Переконана, що насамперед разом із керівництвом закладу потрібно розробити Стратегію розвитку закладу, та попрацювати над шляхами залучення грантових коштів», – наголосила Мирослава Михайлівна.

У ході наради обговорили питання щодо шляхів забезпечення високоякісним наданням усього спектру послуг підопічним та організацію їх комфортного проживання.

За словами директора профільного департаменту ОДА Віктора Мацоли, нині у пансіонаті перебуває 160 постояльців та 150 працівників, а також від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну тут прихисток знайшли 74 літні людини, які рятувалися від жахіть війни. Довідково: «Виноградівський геріатричний пансіонат» Закарпатської обласної ради є комунальною стаціонарною інтернатною установою соціального захисту, що утворюється для цілодобового проживання (перебування) та догляду за громадянами похилого віку й особами, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, соціально-побутового, медичного обслуговування, соціальних послуг і комплексу реабілітаційних заходів. Пансіонат функціонує за змішаним профілем як геріатричний пансіонат для громадян похилого віку, які потребують стороннього догляду або підтримки в проживанні, та будинок-інтернат для осіб з інвалідністю віком від 18 до 60 років.

Пресслужба Закарпатської облради