- Закарпатской областной Совет - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Выступление председателя областного Совета, Балога и.. по случаю 20-летия независимости Украины

Уважаемые неповторимый!

Уважаемые гости нашей земли!

Сегодня это большая честь для меня приветствовать элита Закарпатья, все уважали, соотечественников и наших друзей по случаю независимости Украины. В годовщину нашей свободы, суверенитет и независимость. С dvadcâtoû годовщина дня, Когда украинский народ сделал исторический выбор и стал свободным в своем собственном праве, для создания собственной судьбой.

Незалежність – це найважливіше і найдорожче надбання всієї багатовікової історії України. Кожного її краюзі Сходу до Заходу, із Півночі на Південь.

От 20 лет наше государство создало, стала зрелой и уверенность в собственных силах. Независимой Украины сегодня стоит и гордость для каждого украинца. Независимость нашего государства создает нашей личной свободы и достоинства.

Путь к этому — мужество, zvitâgoû и героизм целые поколения наших предшественников. Текущий свободы украинцев положить жизнь яркие и выдающиеся личности, имена, которые навсегда определено на страницах истории Украины. На склонах Карпат politì кровь наших героических соотечественников, что с оружием в руках защищал стремление к свободе.

Все мы являемся наследниками мечты и чаяния борцов за независимость их земли. Известный во всем мире zakarpatec′, Премьер-министр и президент Карпатской Украины Августин Волошин часто утверждал, в: «Наша земля будет жить на, потому что это — Наша воля». Время четко доказана, что эти слова Великий общественные и политические деятели оказались пророческими.

За два десятиліття незалежності Україна не раз поставала перед серйозними викликами, які перевіряли на міцність молоду державу. Роки і швидкий темп життя часто згладжують сприйняття тодішніх проблем, но они не становятся менее острыми.

Нашу країну випробовували на здатність захищати національні інтереси і протистояти зовнішньому тиску. Суспільство пережило тотальну бідність і безробіття, величезну інфляцію, повальний дефіцит, символом яких стала відома всім «кравчучка».

Еволюція країни – від порожніх полиць до новітніх технологій, від партійної ідеології до демократичної багатоманітності – доводить, що шлях незалежності був єдино правильним вибором. Ніщо не може завадити нашій державі розвивати свої успіхи. Український народ здатний здолати проблеми, які стоять на порядку денному.

Визначальним результатом серпня 1991 року був демократичний вибір України та перехід до ринкової економіки. Це дві складові поступу країни вперед. Це знаряддя її подальшої модернізації, засіб досягнення амбітних цілей на міжнародній арені.

Сегодня каждый, громада і суспільство в цілому здатне відстояти свої законні права й інтереси. Ваш выбор и ваши достоинства. Домогтися торжества справедливості.

Весь мир давно признал, що Україна є демократичною і правовою державою. Ознакою цього є наполегливі зусилля нашої країни із врегулювання давніх історичних суперечок. Ми крок за кроком розв’язуємо вузли старих конфліктів, демонструючи всім свою відкритість і толерантність.

Це ілюструють, в частности,, взаємини громад Закарпаття і сусідніх країн. Ми йдемо назустріч, намагаємося порозумітися, відкидаючи застарілі образи і штучні стереотипи. Адже добросусідство – це сучасна норма, один із синонімів цивілізованості. Які б тертя не були в минулому, ми приязні до своїх партнерів і союзників.

Український народ у подробицях знає власну історію, ее все время и Дата. Мы хорошо понимаем, звідки наші корені. И знание это явно очков мы, куда мы идем отсюда.

Усього за кілька кілометрів звідси починається Європейський союз. Європа – то наша історична спільність і наша мета. Ми прагнемо відновити свою повноцінність у цій родині. Входження України до Євросоюзу стане логічним продовженням двадцятирічного поступу нашої держави.

Для цього нам потрібно змінитися, стати якісно іншими. За показниками економічного розвитку. За рівнем життя. За мотивами діяльності. За способом мислення. В конце концов, за світоглядними і ціннісними орієнтирами.

Саме тому в країні тривають реформи. Це ті зміни, яких вимагає час і результати яких наближають нас до стандартів Європи.

Всім добре відома древньокитайська пересторога «не дай Боже жити в епоху перетворень». Я думаю, цей вислів вже не може бути актуальним у наш інтенсивний час. Нині таку філософію можуть сповідувати лише слабкі і невпевнені в собі. Стагнація, тихе життя, застиглість – то вибір на користь минулого.

Водночас зміни – це рух уперед, це новизна, це творення. Це шанс і можливості для людей, суспільства і країни стати кращими, сильнішими і заможнішими. Это то, что, що обернеться перевагою для прийдешніх поколінь українців.

Україна має силу і ресурс для успішного здійснення реформ. Тільки постійне оновлення країни гарантуватиме її конкурентність і здатність протистояти викликам глобального світу.

Як громадянин і патріот я вірю в майбутнє України та її народу. Спільними зусиллями громади і влади ми зробимо ще багато потужних і хороших справ. Наш спільний успіх увіллється в успіх нашої держави. Привет это поможет нам Господь! С праздником независимости, Уважаемые неповторимый!