15 жовтня 2019

Виступи колективів Ужгородського коледжу культури і мистецтв дедалі все більше стають невід’ємною часткою культурних подій як ближньої, так і дальньої Європи

вівторок, 9 липня 2019, 17:56

Щойно з Чехії повернулися народний аматорський хоровий колектив (керівник – Андрій Тазінгер) та народний аматорський ансамбль танцю «Кольори Карпат» (керівник – Михайло Шютів).

На запрошення директора Міжнародного Open-Air фестивалю Індріха Ондруша вони взяли участь у ювілейному 40-му Міжнародному фольклорному фестивалі Rožnovské slavnosti 2019.

Фестиваль відбувся у скансені Рознова Моравського краю Чехії. Програма цього відомого в Європі дійства ретельно готується командою організаторів протягом багатьох місяців. «Ми намагаємося отримати певне перекриття, включити в програму щось особливе” – каже Індріх Ондруш. За 4 фестивальні дні виступило понад 800 виконавців у 30 програмах з Чехії, Словаччини, Угорщини, Боснії та Герцеговини, Мексики та України.

Юні виконавці з Ужгородського коледжу культури і мистецтв достойно представляли на цьому святі фольклорного мистецтва всю Україну. Сльози радості глядачів під час їх виступів свідчили, що робили це вони професійно, завзято, емоційно. Кожному виступу передувала розповідь про пісню, танець. Велике враження та захоплення викликали сценічні костюми ужгородців. Було багато вдячних слів за нашу повагу до збереження народних традицій, їх підтримку в бурхливому середовищі сучасної культури.

Щирі вигуки “Браво!” від вдячної аудиторії надовго запам’ятаються студентам коледжу. А вони запам’ятаються численним гостям незабутнього фестивалю.

 

Вл. інф.


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору