- Закарпатской областной Совет - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Визначено дату першого сесійного засідання новообраної Закарпатської обласної ради

Сегодня, 25 Ноябрь, відбулося чергове засідання Підготовчої групи з проведення першої сесії новообраної обласної ради, до якої делеговані представники 8 политические партии, що увійшли до її складу.

Голова Підготовчої групи Олександр Ледида–представник від ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» найперше інформував про порядок денний нинішнього засідання, а голова ЗОТВК Юрій Фекете – про скликання першої сесії обласної ради VІІІ скликання згідно з постановою обласної територіальної виборчої комісії.

Відтак присутні уважно обговорили та узгодили питання щодо урочистого відкриття сесії, складання присяги депутата, формування тимчасової президії, лічильної комісії, секретаріату та організації роботи самого засідання.

Мовилось і про розміщення новообраних депутатів та акредитованих в облраді представників ЗМІ.

Серед ключових питань першої сесії –про обрання керівництва ради,   постійних комісій та їх голів; утворення президії і затвердження положення про неї. Щодо Регламенту Закарпатської обласної ради VІІІ скликання, то за пропозицією голови облради Михайла Рівіса вирішено створити Робочу групу, яка опрацює цей важливий документ у світлі нового Виборчого кодексу та імперативного мандату.

У підсумку Підготовча група вирішила першу сесію новообраної обласної ради провести 7 Декабря этого года, коли самоврядці України святкують професійне свято —  День местных органов власти,   традиційно у сесійній залі облради з урахуванням вимог карантинних заходів у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Наступне засідання Підготовчої групи відбудеться напередодні сесії.

Пресслужба облради