29 вересня 2020

Йосип Борто провів засідання конкурсної комісії щодо зайняття посади директора Обласного центру громадського здоров’я

Четвер, 3 вересня 2020, 09:48

Відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Закарпатський обласний центр громадського здоров’я» Закарпатської обласної ради, яке провів перший заступник голови обласної ради, очільник комісії Йосип Борто.

Члени комісії, серед яких: голова постійної комісії облради з питань охорони здоров’я Роман Шніцер, представники медустанови та громадських організацій розглянули документи подані єдиним претендентом на посаду директора КНП «Закарпатський обласний центр громадського здоров’я» Закарпатської обласної ради – Вікторією Білак-Лукянчук та вивчили їх на відповідність конкурсним вимогам.

Відтак, заслухавши конкурсні пропозиції та провівши співбесіду із претенденткою, комісія одноголосно визначила її як переможницю конкурсу та прийняла рішення про внесення відповідного подання на розгляд голові облради.

Пресслужба облради