Як правильно управляти освітою територіальних громад?

Print Friendly, PDF & Email

Голова Закарпатської облради Володимир Чубірко зустрівся з начальником управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області, депутаткою облради Марією Сігетій.  

Пані Марія презентувала очільнику крайового парламенту видання «Порадник для голів та управлінців освітою територіальних громад». Посібник розроблений Державною службою якості освіти України за підтримки швейцарсько-українського проєкту DECIDE.

Марія Сігетій наголосила на важливості співпраці між органами місцевого самоврядування та управлінням Служби. «Закарпатська обласна рада обласна ради є засновником чималої кількості освітніх закладів у краї, тому від ініціатив, рішень та ефективної співпраці залежить якість освіти.

Об’єднує усіх засновників відповідальність за заклади освіти: їхнє матеріально-технічне забезпечення, створення інклюзивного середовища у школі тощо», – зазначила начальниця Служби.

Володимир Чубірко подякував за книжковий презент та висловив сподівання, що взаємна та плідна робота над покращенням освітніх послуг дасть швидкі та позитивні результати.

Прес-служба Закарпатської облради