15 жовтня 2019

Як виконувалась у 2018 році Регіональна програма із забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики і вивчення суспільної думки на 2015 – 2018 роки?

вівторок, 2 липня 2019, 10:32

Це питання вивчить профільна депутатська комісія облради, розглядаючи відповідний проект рішення, який вноситься на її обговорення. Як зазначається в документі, прийняття цієї Регіональної програми було зумовлено необхідністю вироблення ефективних механізмів партнерства держави з інститутами громадянського суспільства, вдосконалення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, забезпечення прозорості і відкритості їх діяльності, залучення громадян до участі в управлінні державними справами тощо.

Так, протягом 2018 року реалізовано ряд завдань і заходів. Для забезпечення участі інститутів громадянського суспільства у формуванні та реалізації державної і регіональної політики, підготовці та прийнятті управлінських рішень, здійсненні громадського контролю за діяльністю місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування проведено круглі столи, форуми, забезпечено функціонування громадської ради при облдержадміністрації. Організовано відзначення державних свят, визначних подій, пам’ятних дат на найвищому рівні. Серед таких – День Соборності, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, 80-а річниця Проголошення Карпатської України, День Перемоги, День пам’яті та примирення, День пам’яті жертв політичних репресій, День Конституції День Незалежності України, День визволення Закарпаття та України від фашистських загарбників, День Захисника України, Відзначення роковин Голодоморів, Дня Гідності та Свободи Для пропагування державницької ідеології, інтеграції України в Європейські та Євроатлантичні структури, виховання патріотичних почуттів та гордості за Українську державу, військово-патріотичного виховання молоді, організації інформаційно-рекламних заходів щодо відбору на військову службу за контрактом до лав Збройних сил України розроблено, виготовлено та розповсюджено друкованої продукції (білбордів, сітілайтів, інформаційних буклетів, листівок) на суму 195,00 тис грн. Загальний передбачений обсяг фінансування Програми на 2018 рік складав 565,00 тис грн.

Протягом 2018 року заходи програми фактично профінансовано на суму 450,00 тис грн. Реалізація Програми дозволила активізувати роботу державної політики, участі громадян в управлінні державними справами, подальшого становлення громадянського суспільства та зміцнення української політичної нації.

Виконавчий апарат облради