31 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Як виконувалася програма інформатизації області на 2016-2018 годы?

Вторник, 28 Май 2019, 13:00

Готуючись до 16-ї сесії обласної ради, депутати розглянуть проект рішення «Про результати виконання Програми інформатизації області на 2016 – 2018 годы, підготовлений управлінням ресурсного забезпечення апарату облдержадміністрації.

У пояснювальній записці наголошується, що головним завданням Програми є забезпечення умов для ефективного управління на усіх рівнях виконавчої влади в області.

Так, за звітній період реалізовано низку завдань у рамках програми. Серед досягнутих результатівпобудова структурованої кабельної системи в апараті облдержадміністрації та інтеграція до неї локальних обчислювальних мереж більшості структурних підрозділів; організація віртуальної приватної мережі за технологією MPLS органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області; впровадження Ір-телефонії, яка дозволила зменшити витрати на послуги телефонії у п’ять разів; впровадження системи електронного документообігу органів державної влади області; розвиток телекомунікаційного середовища органів виконавчої влади області; створення внутрішніх інформаційних ресурсів та баз даних з організацією доступу до них; організація робіт з автоматизації надання адміністративних послуг; забезпечення доступу до публічної інформації, створення реєстру публічної інформації; поступова і планова легалізація програмного забезпечення; забезпечення захисту персональних даних; впровадження антивірусного захисту інформаційних ресурсів в органах державної влади тощо.

У документі йдеться про заплановані та фактичні обсяги фінансування у звітному періоді. Заплановані обсяги та джерела фінансування програми визначені у паспорті програми на 2016-2018 роки й становили 2158,0 тыс. грн.. Фактично на виконання завдань Програми витрачено у звітному періоді – 1994,1 тыс. грн..

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх