Йосип Борто: Підприємці, працюючи на благополуччя своєї родини, створюють  робочі місця і тим самим забезпечують соціальний захист наших краян

Сьогодні, 4 вересня, перший заступник голови облради Йосип Борто, голова облдержадміністрації Олексій Петров, голова профільної комісії облради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій Андрій Андріїв  взяли участь в урочистих заходах із нагоди Дня підприємця України, які відбулися в атріумі будівлі облради.

У своїй промові Йосип Борто привітав підприємців від імені голови облради Михайла Рівіса, депутатського корпусу облради та від себе особисто із професійним святом. «День підприємця –це прекрасна нагода, щоб висловити щиру вдячність за вашу фаховість, віддану і дуже важливу щоденну працю, яка сприяє розвитку вітчизняної економіки, рідного краю та добробуту його жителів. Існування ефективного малого та середнього підприємництва є запорукою створення громадянського суспільства, потужного європейського вектору розвитку України. Тому ваша праця є дуже потрібною для її поступу вперед. Ви вирізняєтесь від інших своєю ініціативністю, наполегливістю, креативністю, інноваціями та допомагаєте країні ефективно реагувати на нові виклики, вирішувати економічні та соціальні питання. Я вірю в те, що ви любите ту справу, яку обрали. І працюючи на благополуччя своєї родини , ви створюєте робочі місця і тим самим забезпечуєте соціальний захист наших краян. Тож нехай всі задуми і плани реалізуються та втілюються в життя .Гармонії вам, міцного здоров’я, благополуччя, творчої наснаги, миру та стабільності в державі», – побажав Й. Борто та кращим із присутніх вручив відзнаки обласної ради.

Так, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток краю, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня підприємця Почесною грамотою обласної ради нагороджено: Глушка Михайла Михайловича – фізичну особу-підприємця у сфері торгівлі (м.Іршава); Мелкумяна Арсена Суреновича – директора та власника готельно-ресторанного комплексу «Кілікія» (Ужгородський район); Штефаня Валентина Павловича   – фізичну особу-підприємця, власника закладів «Кондитерський дім Valentin & Valentina Shtefanyo» (м. Ужгород).

Грамотою обласної ради відзначено: Біцко Тетяну Василівну– фізичну особу-підприємця у сфері торгівлі (Мукачівський район); Івашка Артура Івановича– фізичну особу-підприємця у сфері торгівлі (Виноградівський район).

Подяку обласної ради оголошено: Боднару Михайлові Михайловичу–фізичній особі-підприємцю у сфері готельно-ресторанного господарства (м.Мукачево); Луговому Віталію Олександровичу       –фізичній особі-підприємцю у сфері торгівлі (м. Чоп); Фейсі Андрію Степановичу–фізичній особі-підприємцю у сфері будівництва (Перечинський район); Бердару Павлові Васильовичу– директорові ТОВ «Квадробуд» (Рахівський район).

Пресслужба облради