28 Сентябрь 2020

Йосип Борто: Успішні спортсмени краю показують приклад для молоді та надихають краян до занять спортом

Среда, 2 Сентябрь 2020, 14:51

Відбулося засідання Регіональної конкурсної комісії з питань призначення стипендій та винагород кращим спортсменам області, яке провів перший заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто.

Членами комісії, среди которых, керівники спортивних федерацій, школы, товариств та діючі тренери із різних видів спорту, обговорено розмір винагород спортсменів за їх досягнення протягом спортивного сезону.

Так, у списку претендентів на грошову винагороду – талановиті і перспективні спортсмени Закарпаття, які протягом року продемонстрували високі спортивні результати. В основі – критерії, визначені відповідним рішенням обласної ради щодо спортивних досягнень. В частности,: спортивне звання спортсмена, наявність у складі збірних команд України, сталість та рівень спортивних досягнень тощо.

Фінансування здійснюється у рамках обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту в Закарпатській області на період до 2020 года.

Цьогорічні лауреати – це, Конечно, члени збірних команд України, призери із олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту для осіб із інвалідністю.

Усього грошовими преміями буде відзначено 214 закарпатських спортсменів та їх тренерів. Розмір грошових винагород – від двох до 10 тыс. грн..

Нагородження відбудеться з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту.

Йосип Борто зазначив, що депутатський корпус обласної ради завжди готовий підтримати закарпатських спортсменів та сприяти їх мотивації у досягненні високих спортивних результатів. Він подякував членам комісії за злагоджену роботу й прийняте рішення, а тренерам – за щоденну і самовіддану працю на спортивній ниві. «Успішні закарпатські спортсмени показують приклад молоді та надихають краян до занять спортом. Ми гордимося нашими спортсменами, бажаємо їм нових досягнень, перемог та рекордів», – підкреслив Йосип Йосипович.

Пресслужба облради

 


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх