- Закарпатской областной Совет - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Инвестиционные возможности в Закарпатье

Студенты и преподаватели встретились в университете Токио

Во время гастролей ряда европейских стран, група викладачів і студентів Токійського університету (Япония) на чолі з професором економіки Фуджіо Мітсуока минулої п’ятниці відвідали Ужгород. Їх цікавили умови розвитку підприємництва і зокрема самопочуття інвесторів у краї, которые непосредственно граничит с регионов Европейского союза.

Гості з країни ранішнього Сонця побували в обласній раді, де мали зустріч з спеціалістами виконавчого апарату та управлінь ОДА.

С развитием инвестиционной деятельности в различных секторах экономики, правовые аспекты защиты иностранных инвестиций, по состоянию на межрегиональное и трансграничное сотрудничество они представили начальника Департамента инвестиционной деятельности и внешнеэкономических связей Василий ЦАП, радник голови обласної ради Іван Діус, заступник директора Закарпатського інвестиційного агентства Наталія Феєр.

Японські гості також мали зустріч зі студентами та викладачами економічного факультету УжНУ, побували на підприємстві ТОВ «Ядзакі Україна», яке є найбільшою прямою інвестицією японського капіталу в Україні.

Пресс-служба областного Совета