З Мукачева відправили пересувний стоматологічний кабінет зі Starlink для військових 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила

Print Friendly, PDF & Email

Про це повідомив депутат облради й голова Мукачівської РВА Едгар Токар.
 
Два робочі крісла для двох стоматологів, рентген з візіографом, автоклав для дезінфекції інструментів, ноутбук, планшет з ендоскопом, стоматологічні інструменти… В комплексі наявне все, що потрібно для якісних медичних послуг.
 
Мобільна стоматологія обладнана системою обігріву та охолодження повітря, кондиціонером, встановлено гігієнічний вузол з теплою водою, LED — освітлення, натяжна стеля. Технічна частина обладнана генератором, компресором для повітря, 150 л бак для води, тепловим насосом.
 
Комплекс створений на базі машини Тойота 2009 року випуску з термопричепом, встановлена система нічного бачення з їздою без фар в нічну пору (100 метрів нічного бачення). Комплекс працює як повністю автономно, так і з мережі 220 в.
 
Зараз це дуже актуально в польових умовах. Тепер для того, щоб полікувати хворий зуб, бійцям не потрібно їхати за багато десятків кілометрів до найближчого стоматолога. Сучасне обладнання дозволяє надавати такі ж послуги на якісному рівні.
 
За підтримки ГО «Допоможи Україні — Сьогодні» Павло Голубка та Фонд Znesnaze21, Чеська Республіка Василь Капустей свалявським майстрам і волонтерам вдалось облаштувати мобільний стоматологічний пункт. Окрема подяка представнику Міжнародного Благодійного Фонду «Дім» Даніелю Махновському за Starlink.
 
Дем’ян Домський, представник міжнародного благодійного фонду «Дім», передав халати, маски, антисептики та інші медичні засоби.